hellstalker (hellstalker) wrote,
hellstalker
hellstalker

"Населений острів" Ф.Бондарчука

1.На тому тижні сходили з Євгенією на даний фільм Бондарчука, за однією з найкращих, на мій погляд, книг Стругацьких. Не зважаючи на очевидну "блокбастерність", фільм зроблений непогано. Звичайно, промахів багацько, але в цілому твір відтворено дуже непогано.
2. Найгіршим є початок. Невідомо, навіщо треба було переробляти книгу і робити абсолютно тупий початок з бабусею та жахливої якості астероїдами. Також, дуже дратувала велика кількість крупних планів. Все інше - "вполнє". Але кожна переробка книги сценаристами одразу помічається своєю безглуздістю.
3. Вітчизняні "прокатчики" чомусь назвали фільм "Залюднений острів", хоч ще в 90х роках читав в українському перекладі "Населений острів", в субтитрах до фільму також фігурувало: Населений.
4. Вчора я прочитав рецензію відомого "сінєфіла" Гобліна на його сайті Опер.ру і зробив цікаві висновки. Громадянину Гобліну не сподобалось дане кіно. Особливо багацько претензій викликала у нього "гламурність" тоталітаризму. І тут я зрозумів одну річ. Бондарчук зняв кіно не про радянський тоталітаризм. Це кіно про сучасну Росію. Або про Росію поза часом, бо вона мало змінюється. Якщо це зрозуміти, все стає на свої місця. Одразу видно "оголтєлий" шовінізм мас проти ворогів держави та своїх "виродків", тому що ті думати вміють, ретрансляційні вежі зомбування (по типу "Останкіно")) тощо. Звісно, не кожен захоче впізнати себе в такий інтерпретації.
5. З огляду на політику Москви, Пандея та Хонті - звісно, Україна та Грузія. Або ще якась країна. Як Невідомі Батьки скажуть.
Tags: Ги!, РФ, політика
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments