hellstalker (hellstalker) wrote,
hellstalker
hellstalker

як святкувати свята дурнів або за пивом в Бердичів

отже лютий-березень наповнені трьома такими святами: 14 лютого, 23 лютого, 8 березня. Останні два - радянські атавізми, перше - капіталістичне запозичення.
14 лютого, День всіх закоханих. Всі закохані повинні будь-що поздоровити один другого. Якщо ви не закохані або у вас проблеми - маєте почуватись ще гірше на фоні масової істерії. Введено на честь закатованого християнського монаха.
23 лютого, День захисника Вітчизни - день створення Червоної армії, великої і непереможної, разом з усіма її "штрафбатами", "заградотрядами" тощо. Всі жінки поздоровляють всіх чоловіків з тим, що вони чоловіки, та дарують різний непотріб. Чоловіки радіють, що вони зараз не в Червоній Армії.
8 березня - всі чоловіки поздоровляють жінок з тим, що вони жінки. Введено німецькими комуністками єврейського походження в день єврейського свята Пурім. Вихідний день. Бо єдине свято юдеїв, коли їм дозволено зловживати алкоголем. Квітникарі розпродують квіти, що не розпродались за два попередні свята.
Крім того розповсюджені правила "поздоров іншого" і "поздоров себе сам", "випий з усіма", "випий сам". По закінченні свята треба бідкатись на здоровя і дивний випадок: "рука сама потягнулася за келихом".

Ми вирішили замість останнього свята в класичній композиції 3+2 поїхати дегустувати бердичівське пиво. Їхати електропоїздом від Києва 3,5 години. Асортимент пива знайти важко. По всьому місту було лише "Хмільне". Лагер та Старий Бердичів (самий цінний) був лише в кіосках біля вокзалу, відповідно 2+3 пляшки. Останні. Один Старий Бердичів розбився в рюкзаку сам по собі. Дуже старий))) Взагалі пиво живе і досить смачне, але не те щоб вразило.

В місті Бердичеві також варто подивитись: костел Св.Варвари (тут вінчався Оноре де Бальзак), монастир Босих Кармелітів з кафедральним костелом (верхній храм зачинено на реставрацію до літа) (на території монастиря є музей міста з безкоштовним входом !!), старий єврейський цвинтар з усипальницею цадика леві Іцхака Бен мейера (місце паломництва хасидів, наряду з Уманю та Меджибіжем). Все.


П.с. Більш дикого аж до тупої агресивності народу ніж в Бердичеві ще не зустрічав на теренах неньки. Потім дізнався від мами, що ще в радянський період ходили жарти про "розумові" здібності та культуру вихідців з міста.
Tags: Бердичів, подорожі, свята, фото
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments