hellstalker (hellstalker) wrote,
hellstalker
hellstalker

 • Mood:

Украбіллі Вибух! (день 1)

Ох і гарненько вибухнуло в клубі "Бінго" цими вихідними!
майстри рокабіллі та сайкобіллі просто не давали відпочити ні на хвилину.всі фото першого дня тут: http://darkstalker.io.ua/album352082п.с. привіт kladbische, яка також угорала на фесті!

Окрема подяка Олександру "Тварині" за запрошення на фест.


Hot Dozzer Trio (neo-rockabilly) - гарна банда з славного Запоріжжя, мені подобається їх музика. грали в самому початку, тому мало хто зміг їх зацінити.
Poison Bar (psychobilly) - веселе заводне сайко.
Руки'в Брюки (rockabilly) - чудовий музон, який так і тягне в танець)
Dillberriezz (modern psychobilly) - і знову веселі хлопці, що грають сайко. Ще досить молоді, але вже досить вправні. гітаристу треба бути трохи жвавішим на сцені, як на мене.
Beat Devils (РФ, punkabilly) - їх музика, я к і зовнішній вигляд, віддавали "металлом". Отже хлопці виглядають як рокери і грають як рокери, але панкобіллі. Сподобались))
Ot Vinta (ukrabilly) - "звьозди". Підняли зал на ноги на раз-два. Танець черепах ритуальним ланцюжком рулить)
BLACK RAVEN (Німеччина, teddy boys rockabilly) - веселе рокабіллі, грали багато відомих хітів рокабіллі та рок-н-роллу. Співаючий жіночим вокалом ударник увалив всіх "під стіл"))
GORILLA (Вегрия, psychobilly) - майстри сайко. Окремий респект контрабасисту, який чомусь схожий як на мене на Стаса Садальського з усією його мімікою))

конферанс от Mr. Gas (РФ) - сподобалась його подача і жарти. невимушено та дотепно.
DJ Spaceman (РФ) - гарний чувак, що бухав. Періодично провтикував початок своїх виступів, плутав треки, але музон ставив тематичний.
Alternative Burlesque .♥.♣.♦.♠.VICE SLICE♠.♦.♣.♥. - розчарували. прийшли під кінець концерту, тому виступ їх відбувся вже після гуртів. Щось у них не заладилось, то Спейсмен треки плутав, то нервувались, то ще щось. Виступ вийшов дуже скомканий, при малій кількості публіки. Наскільки він був потрібний за таких обставин - велике питання.
Tags: Украбіллі Вибух!, репорт, фото
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 8 comments